Tilmeldte hunde pr. 19 Juli 2024 kl. 08:30:38

Landskonkurrencen 2023, 23 September 2023

Randers

Klasse 1 Lørdag, dommer:
Nr.LandFornavnEfternavnHundFødtReg.nr.
1MadsLudvigsenMe's Rusla2021-04-29DK12514/2021
2HanneJuhlJo0000-00-00 
3JolandeLeinenbachMacy2017-08-07DK13229/2017
4Stina AarupHansenLlwynsarn Flaks2021-05-1400/383546
5EvaHenriksenÓli2020-07-17FO/377434
6Karsten BolvigHansenKaisa0000-00-00DK22300/2021
7PerKofoedMi2019-01-09 
8LarsJørgensenTodd2020-03-1800/372426
9KatjaBergholdtMoss2017-11-08DK19553
10AxelKlimpkeDon2020-12-20ISDS DK/37655
11AxelKlimpkeSly2019-05-11ISDS DK/36506

Klasse 2 Lørdag, dommer:
Nr.LandFornavnEfternavnHundFødtReg.nr.
1LenaNærlandNora2021-01-01DK1796/2021
2AnnetteKofoedJamie2019-11-06NO30342/20
3PerKofoedJinx2020-08-12 
4Stina AarupHansenHua2020-07-31DK/374096
5EvaHenriksenSashia2017-07-08DK13230/2017
6Conny HøøgMikkelsenPaddy2020-07-19 
7HelleLudvigsenShamrock Amy2020-08-04ISDS 00/375556
8LarsJørgensenLee2021-01-01No 33223/21
9SteenKornumSpot2020-03-20DK04755/2020

Klasse 3 Lørdag, dommer:
Nr.LandFornavnEfternavnHundFødtReg.nr.
1AnnetteMelhedeFairy Idyll Flint II2016-11-12DK 19280/2016
2AnnetteMelhedeN'Trim2017-10-22ISDS FR/354050
3AnnetteMelhedeSheepWise Juno2019-11-05NO 30841/20
4SørenRasmussenFrej2017-07-08DK13228/2017
5LenaNærlandMisty2018-03-29ISDS/NL362528
6Finn B.PetersenCathlyn2018-05-29ISDS DE/360984
7Finn B.PetersenTaff2020-06-29ISDS DK/374790
8AnnetteKofoedNesbakken's Swix2019-03-13NO40506/19
9PerKofoedJack2014-12-18DK12381/2020
10PerKofoedKipp2017-02-18DK02447/2020
11MadsLudvigsenJeff0000-00-00DK4605/2011
12Conny HøøgMikkelsenTara2015-12-09DK20441/2015
13EllenKraanÉire2017-11-17N/355097
14EllenKraanGlencregg Luck2015-01-0700/337062
15EllenKraanStaff2019-03-02NL/366159
16LarsJørgensenMick2017-04-09NO43045/17
17AxelKlimpkeAart2019-02-12DK/363622
18AxelKlimpkeJoss2017-07-29DK/352360
19DennisMelhedeTaff2018-09-02ROI 18/181116

Klasse 1 Søndag, dommer:
Nr.LandFornavnEfternavnHundFødtReg.nr.
1MadsLudvigsenMe's Rusla2021-04-29DK12514/2021
2HanneJuhlJo0000-00-00 
3JolandeLeinenbachMacy2017-08-07DK13229/2017
4Stina AarupHansenLlwynsarn Flaks2021-05-1400/383546
5EvaHenriksenÓli2020-07-17FO/377434
6Karsten BolvigHansenKaisa0000-00-00DK22300/2021
7PerNielsenAkersborg Jim2021-12-29NO37504/23
8PerKofoedMi2019-01-09 
9LarsJørgensenTodd2020-03-1800/372426
10KatjaBergholdtMoss2017-11-08DK19553
11AxelKlimpkeDon2020-12-20ISDS DK/37655
12AxelKlimpkeSly2019-05-11ISDS DK/36506

Klasse 2 Søndag, dommer:
Nr.LandFornavnEfternavnHundFødtReg.nr.
1LenaNærlandNora2021-01-01DK1796/2021
2AnnetteKofoedJamie2019-11-06NO30342/20
3PerKofoedJinx2020-08-12 
4Stina AarupHansenHua2020-07-31DK/374096
5EvaHenriksenSashia2017-07-08DK13230/2017
6Conny HøøgMikkelsenPaddy2020-07-19 
7HelleLudvigsenShamrock Amy2020-08-04ISDS 00/375556
8PerNielsenStorfloen`s Hera2021-04-07NO45425/21
9LarsJørgensenLee2021-01-01No 33223/21
10SteenKornumSpot2020-03-20DK04755/2020

Klasse 3 Søndag, dommer:
Nr.LandFornavnEfternavnHundFødtReg.nr.
1AnnetteMelhedeFairy Idyll Flint II2016-11-12DK 19280/2016
2AnnetteMelhedeN'Trim2017-10-22ISDS FR/354050
3AnnetteMelhedeSheepWise Juno2019-11-05NO 30841/20
4SørenRasmussenFrej2017-07-08DK13228/2017
5LenaNærlandMisty2018-03-29ISDS/NL362528
6Finn B.PetersenCathlyn2018-05-29ISDS DE/360984
7Finn B.PetersenTaff2020-06-29ISDS DK/374790
8AnnetteKofoedNesbakken's Swix2019-03-13NO40506/19
9PerKofoedJack2014-12-18DK12381/2020
10PerKofoedKipp2017-02-18DK02447/2020
11MadsLudvigsenJeff0000-00-00DK4605/2011
12Conny HøøgMikkelsenTara2015-12-09DK20441/2015
13EllenKraanÉire2017-11-17N/355097
14EllenKraanGlencregg Luck2015-01-0700/337062
15EllenKraanStaff2019-03-02NL/366159
16PerNielsenFrank2019-01-06DK00844/2019
17PerNielsenTyr2015-11-01DK18915/2015
18LarsJørgensenMick2017-04-09NO43045/17
19AxelKlimpkeAart2019-02-12DK/363622
20AxelKlimpkeJoss2017-07-29DK/352360
21DennisMelhedeTaff2018-09-02ROI 18/181116

Dette arrangement er lukket for tilmeldinger.

Betalte tilmeldinger optaget til startliste er med sort fed skrift.
Betalte tilmeldinger på venteliste vises med blå fed skrift.
Endnu ikke betalte tilmeldinger er med grå italic skrift.

Det er kun betalte tilmeldinger der optages på start og ventelisten.