Kwalificatie 1Kwalificatie 2Kwalificatie 3aKwalificatieKwalificatieKwalificatie 6 
Thijs GöttmerNicolas AnneloreEliane VerbovenJan van ElburgErik GrootEd Hawkins
Qual. fac: 0.9434Qual. fac: 1.0870Qual. fac: 0.9434Qual. fac: 0.9434Qual. fac: 1.0000Qual. fac: 1.0204
HandlerDogPointQual.
point
PointQual.
point
PointQual.
point
PointQual.
point
PointQual.
point
PointQual.
point
Sum
(4 best)
Rank
Serge van der ZweepCap106100.0092100.008580.19106100.009494.0098100.00400.0001
Tjitse TerpstraKuna10296.238996.746258.498479.25100100.007475.51372.2112
Serge van der ZweepLlanfarian Bet10195.286570.658378.3010498.119494.008384.69372.0903
Susanne LejuezMist10094.347177.17106100.009993.4000.007980.61368.3484
Caroline VisserElan Vally Sally10397.176065.228983.969084.919999.0000.00365.0385
Susanne LejuezBuzz9892.458693.488378.307570.758888.008384.69358.6256
Priscilla AugustijnBruce9892.456065.2200.009185.858585.008485.71349.0167
René SchripsemaQueen9387.7400.005450.949791.518686.007980.61345.8588
Peter LankhuijzenOle Glenn10094.345964.1300.009488.687777.008485.71345.7339
Caroline VisserBeacons Lexi / Fan9993.407783.708479.257267.928787.0000.00343.33710
Serge van der ZweepLlanfarian Sally00.008592.398580.197974.539191.007879.59343.172max.2
Paul KokKate-Lynn9892.455155.438176.428883.029191.006162.24342.88711
Susanne LejuezMac9084.917682.6100.006359.439191.008182.65341.167max.2
Peter LankhuijzenS@W Jimi9589.627076.096561.329084.918383.008081.63339.16112
Pim VisscherNantmel Don9993.408086.964138.686662.266767.008283.67331.02613
Ron van der MeerAsh9387.745761.9600.0000.009393.008384.69327.38614
Nina KoleNextGen Lex10599.068390.225551.8900.007575.0000.00316.16115
Jan MondeelJoey8782.0800.007066.049084.9100.008182.65315.67216
Noëlle HoornemanTaff9084.917379.355753.776258.4900.009091.84314.58117
Ron RogaarBob8983.966975.0000.007570.757777.0000.00306.71718
Ludya Smit-WoningJody8176.427076.097570.757469.817676.007677.55306.05319
Tonny Sigger Tess9993.405761.964542.457066.045555.008283.67305.06420
Jan BoumansKerby Bruce8479.255155.438277.3600.007878.006263.27297.86921
Tonny SiggerNell10296.233942.398681.1300.005252.006768.37297.72622
Didi WoningMate10498.114953.266359.4300.0000.008384.69295.50223
Gerard KokkedeeCemig Liv8681.135357.615350.004845.288383.007071.43293.16924
Caroline VisserWhitemoorborders Saar8883.024751.095753.778277.367979.0000.00293.151max.2
Albert van den HoogenTom10397.172527.175551.897469.8100.006667.35286.21525
Wendy Bronsdijk Elan Valley Sky7570.755863.048580.1900.0000.006768.37282.35426
Ludya Smit-Woning Cap8983.964953.2600.006864.158080.0000.00281.37427
Erika van der HamFace00.006469.574542.458277.366161.006263.27271.18928
Michiel PoelenijeMax9185.856368.486056.606258.4900.0000.00269.42229
Michiel PoelenijeRosie10296.233436.9600.004744.347575.0000.00252.52330
René SchripsemaLizz8983.9600.006864.1500.008080.0000.00228.11331
Noëlle HoornemanLex10195.285964.137066.0400.0000.0000.00225.45132
Yvonne DuynWCB Wish9286.7900.0000.006662.266868.0000.00217.05733
Paul KokMaid00.0000.005249.068681.1300.007677.55207.74034
Paul KokNeuadd Lwyd Jen00.008188.0400.007066.045353.0000.00207.081max.2
Paul kokKatniss00.0000.007671.707671.706060.0000.00203.39635
Wen van VlietLlanfarian Boghos8378.304043.4800.008075.4700.0000.00197.25236
Gerard KokkedeeNell00.0000.0000.007368.875252.005960.20181.07237
Peter LankhuijzenS@W Lass00.0000.0000.0000.008989.008283.67172.673max.2
Jessica WiemansSuus00.003133.7000.007873.5800.006465.31172.58738
Chris van NoyeScot7267.923942.3900.0000.0000.005859.18169.50039
Marcel van OorschotSam8983.967884.7800.0000.0000.0000.00168.74540
Wen van VlietWCB Nori9892.4500.0000.007974.5300.0000.00166.98141
Jessica WiemansWaitby Gin00.004346.7400.008479.2500.004040.82166.80142
David MareeElan Valley Dean9589.626065.2200.0000.0000.0000.00154.84043
Judith Vlam Raff9185.8500.006965.0900.0000.0000.00150.94344
Bianca Langras Jazz9488.685761.9600.0000.0000.0000.00150.63645
Karin de HaardPitt00.0000.0000.008277.3600.005960.20137.56346
Inge BüelerKurihof Ronja9084.9100.005249.0600.0000.0000.00133.96247
Patricia SchripsemaMika5854.7200.0000.008176.4200.0000.00131.13248
Erika van der HamMoss00.0000.006662.267267.9200.0000.00130.18949
Peter KoleLeith 8075.4700.0000.0000.005454.0000.00129.47250
Will VermeerMax00.006368.4800.0000.0000.005960.20128.68251
Marjan KoddeRoseborders Ciara00.005256.524239.6200.0000.003030.61126.75752
Bianca Langras Oak Odda6864.154245.6500.0000.0000.0000.00109.80353
Sander WiemansNip00.003639.1300.0000.0000.006869.39108.51854
Karin de HaardAsh6763.2100.004441.5100.0000.0000.00104.71755
Eric van der Aa Joy00.0000.0000.0000.008686.0000.0086.00056
Roy TerpstraBoy9185.8500.0000.0000.0000.0000.0085.84957
John PlutaGwenno00.0000.0000.0000.0000.008485.7185.71458
Will VermeerJill00.007581.5200.0000.0000.0000.0081.52259
Marco de JongRS Shep8580.1900.0000.0000.0000.0000.0080.18960
Jan Boumans Lad8580.1900.0000.0000.0000.0000.0080.18961
Marco de JongBoss00.0000.0000.0000.0000.007879.5979.59262
Carlette van SchaickWestcoast Bud00.0000.0000.0000.0000.007273.4773.46963
Jan van ElburgPipp00.0000.007166.9800.0000.0000.0066.98164
Tjitse Terpstra Storm00.0000.005753.7700.0000.0000.0053.77465
René SchripsemaJill00.0000.0000.0000.0000.005152.0452.041max.2
Marco de JongRS Rosie4037.7400.0000.0000.0000.0000.0037.736max.2
Ludya Smit-WoningCap00.0000.0000.0000.0000.0000.000.000-
Paul KokPip00.0000.0000.0000.0000.0000.000.000-
Carlette Van SchaickJess00.0000.0000.0000.0000.0000.000.000-
Chris van NoyeMax00.0000.0000.0000.0000.0000.000.000-
Patricia SchripsemaMikka00.0000.0000.0000.0000.0000.000.000-
max.2 = elke handler mag maximaal 2 honden kwalificeren.
Alle resultaten worden weergegeven met min. 2 decimalen, maar alle decimalen worden meegeteld in het totaal.